1. Англійський стиль має на увазі невеликі приміщення з вузькими високими вікнами. У цих приміщеннях все повинно відповідати розмірам, які тут живуть, починаючи від обраних меблів і закінчуючи статуетками на полиці. Дизайн інтер’єру вітальні нагадує, що не варто старатися з аксесуарами і кількістю предметів. Меблі, яка повністю відповідає англійського стилю, повинна бути максимально м’якою з пишними округлими формами. У кімнаті також повинні бути присутніми журнальні столики і торшери з м’яким жовтим світлом. Тому варто відзначити, що англійський стиль досить старомодний і підійде не кожному.

2. Американський сучасний стиль в дизайні інтер’єру включає в себе всю палітру різних культур світу. Тому американські напрямки в процесі історичного формування зазнали масу різних національних впливів. Сьогоднішній американський дизайн інтер’єру квартир являє собою велику кількість вільного простору, куди буде досить поставити великий диван і дубовий обідній стіл на 12 персон. Як правило, в такому інтер’єрі стіни можуть бути пофарбовані в 2 кольори, а на вікнах обов’язково повинні бути рулонні жалюзі.

3. Дизайн інтер’єру будинку в африканському стилі з яскраво вираженими шаманськими масками, дерев’яними і бронзовими скульптурами різних богів, глиняним посудом і дерев’яними меблями, колір якої повинен бути яскравим і необробленим. На сьогоднішній день африканський стиль — рідкість.

4. Мистецтва і ремесла. Різновид англійського стилю, особливістю якого є рукотворні вироби. Меблі, яка представляє цей напрямок, як правило, темного кольору, масивна, дубова і чітких ліній. Для декорування приміщень використовується текстиль, шкіра, деякі види металу. Темні кольори меблів дуже добре розбавляють класичні люстри, а також світильники з райдужного скла майстри Тіффані.

5. Індійський стиль яскраво виражений різьбленими колонами, нішами, візерунчастими арками. Індійська меблі вигадлива і функціональна одночасно. Яскраві представники: місткі скрині, різьблені шафи з гратчастими дверцятами, а також рельєфні столи і ширми. І головна особливість такого інтер’єру — це індійські барвисті тканини і килими.

6. Лофт. По суті своїй це не стиль, а декоровані і обладнані під сучасне житло колишні великі виробничі та промислові приміщення. Лофтового будівлям, як правило, підходить будь-який сучасний дизайн інтер’єру квартири-студії.

7. Мінімалізм. Являє собою сучасний дизайн інтер’єру, в якому переважають світлі тони і практично відсутній меблі. Тому організовуючи приміщення в такій стилістиці, варто заздалегідь відвести під гардероб і інші ознаки життєдіяльності окрему кімнату.

8. Прованс, як дизайн інтер’єру заміського будинку. Такий стиль добре виглядає в заміському будинку, бо потребує великого просторі і грубо отштукатуренних стінах. Крім цього меблі повинна бути максимально потертій, а кольори змарнілим. Тобто головне настрій такого стилю — непомітність.

9. Японський і псевдокитайское напрямки. Простір, який оформлено в даному стилі вимагає строго дотримуватися обраної культури, і не терпить надмірностей.

10. Скандинавський і середземноморський стилі. Їх особливістю вважається наявність поблизу водойми, басейну або саду. Внутрішні приміщення обробляють мармуром, меблі повинні бути тільки дерев’яною, а підлоги пофарбовані чорною фарбою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *